Wedstrijdkalender: Overzicht

Primaire tabs

Datum Wedstrijd Lokatie Vereniging Type wedstrijd
18 september 2016 - 13:30 Minioren/junioren circuit deel 1 Roosendaal Hieronymus Minioren-Junioren
25 september 2016 - 12:00 NK Estafette Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven Heldense Zwemvereniging Nationale wedstrijd
25 september 2016 - 13:00 Zuidelijke cirkel 2016 deel 4 Breda Old Dutch Zuidelijke circel masters
2 oktober 2016 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 1 ( District B Klasse) Vliegende Vaart, Terneuzen Koewacht EON competitiewedstrijd
2 oktober 2016 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 1 Roosendaal Hieronymus EON competitiewedstrijd
9 oktober 2016 - 13:30 Junioren / jeugd / senioren circuit deel 1 Terneuzen Vliegende vaart Junioren-Jeugd
15 oktober 2016 - 14:00 Challenger korte baan Roosendaal Hieronymus KNZB Challenger
16 oktober 2016 - 13:30 Swimkick/minioren deel 1 Breda SBC2000 Swimkick-Minioren
16 oktober 2016 - 14:45 Challenger korte baan Roosendaal Hieronymus KNZB Challenger
29 oktober 2016 - 13:30 Lange Afstandswedstrijd deel 1-1 Oosterhout Warande Lange afstand circuit
4 november 2016 - 17:15 ONK Korte baan dag 1 Hoofddorp KNZB ism met ZPCH Nationale wedstrijd
5 november 2016 - 17:15 ONK Korte baan dag 2 Hoofddorp KNZB ism met ZPCH Nationale wedstrijd
6 november 2016 - 13:00 Sprint-limietwedstrijd Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
6 november 2016 - 13:00 Zuidelijke cirkel 2016 deel 5 Roermond NB Zuidelijke circel masters
6 november 2016 - 17:15 ONK Korte baan dag 3 Hoofddorp KNZB ism met ZPCH Nationale wedstrijd
13 november 2016 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 2 Vlissingen de Zeeuwse Kust EON competitiewedstrijd
13 november 2016 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 2 ( Regio B Klasse) Roosendaal Hieronymus EON competitiewedstrijd
20 november 2016 - 11:45 Minioren Clubmeet Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
20 november 2016 - 14:45 Challenger nb nb KNZB Challenger
27 november 2016 - 13:30 Minioren/junioren circuit deel 2 Waalwijk WZV Minioren-Junioren
3 december 2016 - 14:00 Zuidelijke cirkel 2016 deel 6 Eindhoven NB Zuidelijke circel masters
3 december 2016 - 15:00 Lange Afstandswedstrijd deel 1-2 Terneuzen Koewacht Lange afstand circuit
4 december 2016 - 13:00 Limietwedstrijd 100m/200m Roosendaal Hieronymus Limietwedstrijd
11 december 2016 - 13:30 Junioren / jeugd / senioren circuit deel 2 Roosendaal Hieronymus Junioren-Jeugd
16 december 2016 - 11:45 Amsterdam Swim Meet, dag 1 Sloterparkbad Amsterdam KNZB /Dolfijn Limietwedstrijd
17 december 2016 - 11:45 Amsterdam Swim Meet, dag 2 Sloterparkbad Amsterdam KNZB /Dolfijn Limietwedstrijd
18 december 2016 - 11:45 Amsterdam Swim Meet, dag 3 Sloterparkbad Amsterdam KNZB /Dolfijn Limietwedstrijd
18 december 2016 - 14:00 Limietwedstrijd de Warande Oosterhout De Warande Limietwedstrijd
18 december 2016 - 14:30 Swimkick/minioren deel 2 Bergen op Zoom De Krabben Swimkick-Minioren
7 januari 2017 - 12:00 Regio Winterkampioenschappen (Brabant) Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven Tempo en Njord Regionale wedstrijd
8 januari 2017 - 12:00 Regio Winterkampioenschappen (Brabant) Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven Nb Regionale wedstrijd
14 januari 2017 - 12:00 Regio Winterkampioenschappen (Brabant) Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven Nb Regionale wedstrijd
15 januari 2017 - 12:00 Regio Winterkampioenschappen (Brabant) Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven Nb Regionale wedstrijd
20 januari 2017 - 13:00 NK Masters Korte Baan Dag 1 NB NB Nationale wedstrijd
21 januari 2017 - 13:00 NK Masters Korte Baan Dag 2 NB NB Nationale wedstrijd
22 januari 2017 - 13:00 NK Masters Korte Baan Dag 3 NB NB Nationale wedstrijd
22 januari 2017 - 13:30 Swimkick/minioren deel 3 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
26 januari 2017 - 17:15 NJJK Korte baan dag 1 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB - PSV Zwemmen Nationale wedstrijd
27 januari 2017 - 17:15 NJJK Korte baan dag 2 Nb Nb Nationale wedstrijd
28 januari 2017 - 17:15 NJJK Korte baan dag 3 Nb Nb Nationale wedstrijd
29 januari 2017 - 17:15 NJJK Korte baan dag 4 Nb Nb Nationale wedstrijd
4 februari 2017 - 14:00 Zuidelijke cirkel 2017 deel 1 Oostburg Scheldestroom Zuidelijke circel masters
5 februari 2017 - 13:00 Junioren / jeugd / senioren circuit deel 3 Wachtebeke (lb) Koewacht Junioren-Jeugd
12 februari 2017 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 3 Vlissingen The Hague Swimming EON competitiewedstrijd
12 februari 2017 - 14:30 Nationale zwemcompetitie deel 3 ( District B Klasse) Bergen op Zoom Krabben EON competitiewedstrijd
18 februari 2017 - 13:30 Minioren Jaargangfinale Dag 1 Leiden Leidsche Zwemclub Swimkick-Minioren
18 februari 2017 - 14:00 Challenger Oosterhout Dag 1 Oosterhout De Warande KNZB Challenger
19 februari 2017 - 12:30 Limietwedstrijd 50m Eindhoven Zeester-Meerval en Hieronymus Limietwedstrijd
19 februari 2017 - 13:00 Challenger Oosterhout Dag 2 Oosterhout De Warande KNZB Challenger
19 februari 2017 - 13:30 Minioren Jaargangfinale Dag 2 Leiden Leidsche zwemclub Swimkick-Minioren
3 maart 2017 - 11:00 Swim Cup The Hague Hofbad, den Haag KNZB Limietwedstrijd
4 maart 2017 - 11:00 Swim Cup The Hague Hofbad, den Haag KNZB Limietwedstrijd
4 maart 2017 - 14:00 Zuidelijke cirkel 2017 deel 2 Weert De Rog Zuidelijke circel masters
5 maart 2017 - 11:00 Swim Cup The Hague Hofbad, den Haag KNZB Limietwedstrijd
12 maart 2017 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 4 Roosendaal Hieronymus EON competitiewedstrijd
12 maart 2017 - 13:30 Nationale zwemcompetitie deel 4 ( District B Klasse) Vlissingen de Zeeuwse Kust EON competitiewedstrijd
17 maart 2017 - 17:00 Grand Prix International de la Ville de Seraing Dag 1 Seraing ESN Limietwedstrijd
18 maart 2017 - 9:00 Grand Prix International de la Ville de Seraing Dag 2 Seraing ESN Limietwedstrijd
18 maart 2017 - 13:00 Challenger Dordrecht Dag 1 Dordrecht MNC KNZB Challenger
18 maart 2017 - 13:30 Schoolzwemkampioenschappen Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
19 maart 2017 - 9:00 Grand Prix International de la Ville de Seraing Dag 3 Seraing ESN Limietwedstrijd
19 maart 2017 - 13:00 Challenger Dordrecht Dag 2 Dordrecht MNC KNZB Challenger
19 maart 2017 - 13:30 Minioren/junioren circuit deel 3 Roosendaal Hieronymus Minioren-Junioren
19 maart 2017 - 14:00 Lange Afstandswedstrijd deel 2-1 (lb) Oosterhout Warande Lange afstand circuit
26 maart 2017 - 13:00 Lange baan (Jose van den Berghe) Wachtebeke Wachtebeke Koewacht Limietwedstrijd
2 april 2017 - 13:00 Junioren / jeugd / senioren circuit deel 4 Eindhoven (lb) PSV Junioren-Jeugd
6 april 2017 - 9:30 Swimcup Eindhoven dag 1 Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
7 april 2017 - 9:30 Swimcup Eindhoven dag 2 Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
8 april 2017 - 9:30 Swimcup Eindhoven dag 3 Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
8 april 2017 - 12:45 Minior Cup Eindhoven PSV Limietwedstrijd
9 april 2017 - 9:30 Swimcup Eindhoven dag 4 Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
9 april 2017 - 13:30 Swimkick/minioren deel 4 Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
9 april 2017 - 14:00 Zuidelijke cirkel 2017 deel 3 Oosterhout De Warande Zuidelijke circel masters
9 april 2017 - 15:15 Junioren Cup Eindhoven PSV Limietwedstrijd
17 april 2017 - 10:15 Paassprint 2017 Veldhoven Njord Limietwedstrijd
28 april 2017 - 17:00 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 1 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
29 april 2017 - 8:00 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 2 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
29 april 2017 - 13:45 Lange Afstandswedstrijd deel 2-2 Roosendaal Hieronymys Lange afstand circuit
30 april 2017 - 8:00 Antwerp international Youth Swimming Cup Dag 3 Antwerpen ZOLA Limietwedstrijd
4 mei 2017 - 17:30 NK Masters Lange Baan dag 1 Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
5 mei 2017 - 17:30 NK Masters Lange Baan dag 2 NB NB Nationale wedstrijd
6 mei 2017 - 13:00 NJJK Limiet wedstrijd Dordrecht MNC Limietwedstrijd
6 mei 2017 - 17:30 NK Masters Lange Baan dag 3 NB NB Nationale wedstrijd
7 mei 2017 - 14:00 Minioren/junioren circuit deel 4 Breda SBC2000 Minioren-Junioren
20 mei 2017 - 12:30 Regio Zomerkampioenschappen Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven Nb Regionale wedstrijd
20 mei 2017 - 14:00 Regionale Schoolzwemkampioenschappen Roosendaal Hieronymus Swimkick-Minioren
21 mei 2017 - 9:30 Regio Zomerkampioenschappen Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven Nb Regionale wedstrijd
27 mei 2017 - 12:30 Regio Zomerkampioenschappen Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven Nb Regionale wedstrijd
28 mei 2017 - 9:30 Regio Zomerkampioenschappen Pieter van de Hoogenband Zwemstadion, Eindhoven Nb Regionale wedstrijd
10 juni 2017 - 11:45 Regio Miniorenfinale dag 1 Oss Arethusa Swimkick-Minioren
11 juni 2017 - 11:45 Regio Miniorenfinale dag 2 nb nb Swimkick-Minioren
15 juni 2017 - 8:30 NJJK Dag 1 Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
16 juni 2017 - 8:30 NJJK Dag 2 Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
17 juni 2017 - 8:30 NJJK Dag 3 Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
17 juni 2017 - 13:30 NK 5km Dag 1 Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
18 juni 2017 - 8:30 NJJK Dag 4 Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
18 juni 2017 - 13:30 NK 5km Dag 2 Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
24 juni 2017 - 10:00 KNZB Slottoernooi Amsterdam De Dolfijn Nationale wedstrijd
2 juli 2017 - 9:15 Sportemotion Jaargangfinale Dordrecht De Devel Swimkick-Minioren
2 juli 2017 - 13:30 Zomerwedstrijd 2017 Roosendaal Hieronymus Wedstrijden wedstrijdzwemmen