Wedstrijdkalender: Overzicht

Primaire tabs

Datum Wedstrijd Lokatie Vereniging Type wedstrijd
15 september 2018 - 16:30 LAC Roosendaal Zwembad De Stok in Roosendaal ZPV Hieronymus Lange afstand circuit
16 september 2018 - 13:30 Limietwedstrijd Zwembad Drieburcht in Tilburg TRB-RES Limietwedstrijd
23 september 2018 - 13:00 Nederlandse Kampioenschappen Estafette Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
23 september 2018 - 16:00 Minioren- JuniorenCircuit deel 1 Zwembad De Stok Roosendaal ZPV Hieronymus Minioren-Junioren
28 september 2018 - 0:00 World Cup Eindhoven 2018 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
29 september 2018 - 10:00 Nationale Miniorendag Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
29 september 2018 - 23:15 World Cup Eindhoven 2018 dag 2 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
30 september 2018 - 11:00 Nederlandse Estafette Kampioenschappen Minioren en Junioren Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
30 september 2018 - 23:15 World Cup Eindhoven 2018 dag 3 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB Nationale wedstrijd
7 oktober 2018 - 0:00 Nationale Competitie Hieronymus 2 deel1 Zwembad de Banakker in Etten-Leur Dio Competitiewedstrijd
7 oktober 2018 - 0:00 Nationale Competitie Hieronymus 1 deel 1 Sport Boulevard in Dordrecht Zwemvereniging De Columbiaan Competitiewedstrijd
14 oktober 2018 - 0:00 Limietwedstrijd Oosterhout Zwembad De warande in Oosterhout O.Z.&P.C. De Warande Limietwedstrijd
21 oktober 2018 - 0:00 Junioren- Jeugd- SeniorenCircuit deel 1 Zwembad De Drieburcht in Tilburg TRB-RES Junioren-Jeugd
26 oktober 2018 - 0:00 Swim Cup kb dag 1 Sloterparkbad in Amsterdam KNZB/De Dolfijn Nationale wedstrijd
27 oktober 2018 - 0:00 Swim Cup kb dag 2 Sloterparkbad in Amsterdam KNZB/De Dolfijn Nationale wedstrijd
28 oktober 2018 - 0:00 Swim Cup kb dag 3 Sloterparkbad in Amsterdam KNZB/De Dolfijn Nationale wedstrijd
28 oktober 2018 - 0:00 Nederlandse Junioren Kampioenschappen 800/1500 meter kb Sloterparkbad in Amsterdam KNZB Nationale wedstrijd
28 oktober 2018 - 13:00 Swimkick- MiniorenCircuit Zwembad De Stok Roosendaal ZPV Hieronymus Swimkick-Minioren
28 oktober 2018 - 13:45 Limietwedstrijd Zwembad De Warande in Oosterhout OZ&PC De Warande Limietwedstrijd
4 november 2018 - 13:30 Junioren- Jeugd- SeniorenCircuit deel 2 Zwembad De Wisselaar in Breda SBC2000 Junioren-Jeugd
11 november 2018 - 13:30 Regio Minioren Club Meet Zwembad De Stok Roosendaal ZPV Hieronymus Regionale wedstrijd
17 november 2018 - 12:00 Regionale Winterkampioenschappen kb dag 1 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion ZPV Hieronymus en Zeester Meerval Regionale wedstrijd
18 november 2018 - 12:00 Regionale Winterkampioenschappen kb dag 2 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Zpv Hieronymus en Zeester Meerval Regionale wedstrijd
24 november 2018 - 12:00 Regionale Winterkampioenschappen kb dag 3 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion ZPV Hieronymus en Zeester Meerval Regionale wedstrijd
25 november 2018 - 12:00 Regionale Winterkampioenschappen kb dag 4 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion ZPV Hieronymus en Zeester Meerval Regionale wedstrijd
1 december 2018 - 0:00 Martinez Cup Amsterdam dag 1 Sloterpark zwembad in Amsterdam De Dolfijn Limietwedstrijd
2 december 2018 - 0:00 Martinez Cup Amsterdam dag 2 Sloterpark zwembad in Amsterdam De Dolfijn Limietwedstrijd
2 december 2018 - 13:30 Limietwedstrijd Zwembad De Stok Roosendaal ZPV Hieronymus Limietwedstrijd
9 december 2018 - 0:00 Minioren- JuniorenCircuit deel 2 Zwembad Groenewoud in Kapelle De Bevelanders Minioren-Junioren
13 december 2018 - 0:00 Nederlandse Junioren- en Jeugdkampioenschappen kb dag 1 Pieter van den Hoogenband zwemstadion KNZB/ PSV Nationale wedstrijd
14 december 2018 - 0:00 Nederlandse Junioren- en Jeugdkampioenschappen kb dag 2 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion KNZB/ PSV Nationale wedstrijd
15 december 2018 - 0:00 Nederlandse Junioren- en Jeugdkampioenschappen deel 3 Pieter van den Hoogenband zwemstadion KNZB/ PSV Nationale wedstrijd
21 december 2018 - 0:00 Open Nederlandse Kampioenschappen kb dag 1 Sportcomplex Drieburcht KNZb/ TRB&RES Nationale wedstrijd
22 december 2018 - 0:00 Open Nederlandse Kampioenschappen kb dag 2 Sportcomplex Drieburcht KNZB/ TRB&RES Nationale wedstrijd
23 december 2018 - 0:00 Open Nederlandse Kampioenschappen kb dag 3 Sportcomplex Drieburcht KNZB/ TRB&RES Nationale wedstrijd
13 januari 2019 - 13:30 Nationale Competitie Hieronymus 2 deel 2 Zwembad De Stok Roosendaal ZC Aquadream Competitiewedstrijd
13 januari 2019 - 13:45 Nationale Competitie Hieronymus 1 deel 2 Sport Boulevard in Dordrecht Zwemvereniging De Columbiaan Competitiewedstrijd
20 januari 2019 - 14:00 Junioren- Jeugd- SeniorenCircuit deel 3 Zwembad De Wisselaar in Breda SBC 2000 Junioren-Jeugd
24 januari 2019 - 0:00 Open Nederlandse Master Kampioenschappen kb dag 1 Zwembad De Vrolijkheid in Zwolle SWOL 1894 Nationale wedstrijd
25 januari 2019 - 0:00 Open Nederlandse Master Kampioenschappen kb dag 2 Zwembad De Vrolijkheid in Zwolle KNZB/SWOL 1894 Nationale wedstrijd
26 januari 2019 - 0:00 Open Nederlandse Matser Kampioenschappen kb dag 3 Zwembad De Vrolijkheid in Zwolle KNZB/SWOL 1894 Nationale wedstrijd
27 januari 2019 - 0:00 Open Nederlandse Master Kampioenschappen kb dag 4 Zwembad De Vrolijkheid in Zwolle KNZB/SWOL 1894 Nationale wedstrijd
27 januari 2019 - 9:30 Swimkick- MiniorenCircuit deel 2 Zwembad Omnium in Goes De Ganze Swimkick-Minioren
3 februari 2019 - 13:45 Limietwedstrijd LB en LAC De Warande in Oosterhout OZ&PC de Warande Limietwedstrijd
10 februari 2019 - 12:30 Nationale Competitie Hieronymus 1 deel 3 Vrijburgbad Vlissingen DZK Competitiewedstrijd
10 februari 2019 - 13:00 Nationale Zwemcompetitie Hieronymus 2 deel 3 Zwembad De Stok Roosendaal ZPV Hieronymus Competitiewedstrijd
17 februari 2019 - 12:00 Limietwedstrijd 50 m bad Pieter van den Hoogenband Zwemstadion Zeester Meerval / ZPV Hieronymus Limietwedstrijd
17 februari 2019 - 13:30 Minioren- JuniorenCircuit deel 3 Zwembad Sortblok in Zierikzee ZOC (sg) Minioren-Junioren
23 februari 2019 - 0:00 Nederlandse Kampioenschappen Studenten Zwemcentrum Rotterdam KNZB & NZSK & RSZ&WV Ragnar Nationale wedstrijd
24 februari 2019 - 9:45 Limietwedstrijd Minioren Den Ekkerman in Veldhoven PSV/V.Z.V Njord Limietwedstrijd
9 maart 2019 - 13:30 34e Speedo Jaargangwedstrijden kb dag 1 Zwembad De Zijl in Leiden LZ 1886 Nationale wedstrijd
10 maart 2019 - 13:30 34e Speedo Jaargangwedstrijden kb dag 2 Zwembad De Zijl in Leiden LZ 1886 Nationale wedstrijd
10 maart 2019 - 13:45 Limietwedstrijd LB en Lac De Warande in Oosterhout OZ&PC de Warande Limietwedstrijd
15 maart 2019 - 18:00 Lac 2000 meter De Warande in Oosterhout OZ&PC de Warande Lange afstand circuit
17 maart 2019 - 13:45 Junioren-Jeugd- SeniorenCircuit deel 4 Zwembad De Warande in Oosterhout O.Z.& P.C. De Warande Junioren-Jeugd
24 maart 2019 - 13:00 Nationale Competitie Hieronymus 1 deel 4 Zwembad De Stok Roosendaal ZPV Hieronymus Competitiewedstrijd
24 maart 2019 - 13:30 Nationale Competitie Hieronymus 2 deel 4 Zwembad De Wisselaar in Breda SBC2000 Competitiewedstrijd
31 maart 2019 - 13:30 Limietwedstrijd Minioren Pieter van den Hoogenband Zwemstadion PSV/VZV Njord Limietwedstrijd
4 april 2019 - 17:00 Swim Cup Den Haag deel 1 Het Hofbad 's-Gravenhage The Hague Swimming Nationale wedstrijd
5 april 2019 - 0:00 Nederlandse Junioren Kampioenschappen 800/1500 meter Het Hofbad 's-Gravenhage KNZB/The Hague Swimming Nationale wedstrijd
5 april 2019 - 8:00 Swim Cup Den Haag dag 2 Het Hofbad 's-Gravenhage The Hague Swimming Nationale wedstrijd
6 april 2019 - 8:00 Swim Cup Den Haag dag 3 Het Hofbad in 's Gravenhage The Hague Swimming Nationale wedstrijd
7 april 2019 - 8:00 Swim Cup Den Haag dag 4 Het Hofbad 's-Gravenhage The Hague Swimming Nationale wedstrijd
7 april 2019 - 12:30 Nationale Arena Club Meet Het Hofbad 's-Gravenhage KNZB/The Hague Swimming Nationale wedstrijd
7 april 2019 - 13:45 Limietwedstrijd Zwembad De warande in Oosterhout O.Z.&P.C. De Warande Limietwedstrijd
12 april 2019 - 0:00 Swim Cup Eindhoven dag 1 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
12 april 2019 - 0:00 Nederlandse Kampioenschap 5000 meter Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
13 april 2019 - 0:00 Minioren Swim Cup Pieter van den Hoogenband Zwemstadion KNZB/ PSV Nationale wedstrijd
13 april 2019 - 0:00 Swim Cup Eindhoven dag 2 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
14 april 2019 - 0:00 Arena Junioren Swim Cup Pieter van den Hoogenband Zwemstadion KNZB/ PSV Nationale wedstrijd
14 april 2019 - 0:00 Swim Cup Eindhoven Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB/PSV Nationale wedstrijd
19 april 2019 - 0:00 Antwerp International Youth Swimming Cup Olympisch Zwemcentrum Wezenberg in Antwerpen Z.O.L.A Nationale wedstrijd
20 april 2019 - 0:00 Antwerp International Youth Swimming Cup Olympisch Zwemcentrum Wezenberg in Antwerpen Z.O.L.A Nationale wedstrijd
21 april 2019 - 0:00 Antwerp International Youth Swimming Cup Olympisch Zwemcentrum Wezenberg in Antwerpen Z.O.L.A Nationale wedstrijd
2 mei 2019 - 0:00 Open Nederlandse Master Kampioenschappen lb dag 1 Sportcomplex Amerena Amersfoort KNZB/ZPC Amersfoort Nationale wedstrijd
3 mei 2019 - 0:00 Open Nederlandse Master Kampioenschappen lb dag 2 Sportcomplex Amerena Amersfoort KNZB/ZPC Amersfoort Nationale wedstrijd
4 mei 2019 - 0:00 Open Nederlandse Master Kampioenschappen lb dag 3 Sportcomplex Amerena Amersfoort KNZB/ZPC Amersfoort Nationale wedstrijd
5 mei 2019 - 0:00 Open Nederlandse Master Kampioenschappen lb dag 4 Sportcomplex Amerena Amersfoort KNZB/ZPC Amersfoort Nationale wedstrijd
12 mei 2019 - 0:00 Swimkick- MiniorenCircuit deel 3 Vrijburgbad in Vlissingen DZK Nationale wedstrijd
18 mei 2019 - 22:30 Regionale ZomerKampioenschappen lb dag 1 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB Regio Zuid/PSV Regionale wedstrijd
19 mei 2019 - 0:00 Regionale ZomerKampioenschappen lb dag 2 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KKZB Regio Zuid/PSV Nationale wedstrijd
25 mei 2019 - 0:00 Regionale ZomerKampioenschappen lb dag 3 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KNZB Regio Zuid/PSV Regionale wedstrijd
26 mei 2019 - 0:00 Regionale ZomerKampioenschappen lb dag 4 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven KnZB Regio Zuid/PSV Regionale wedstrijd
1 juni 2019 - 0:00 Regio Minioren Finale dag 1 NTB KNZB Regio Zuid/ Regionale wedstrijd
2 juni 2019 - 0:00 Regionale Minioren Finale NTB KNZB Regio Zuid/ Regionale wedstrijd
13 juni 2019 - 0:00 Nederlandse Junioren- en JeugdKampioenschappen lb dag 1 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion KNZB/ZV Nuenen Nationale wedstrijd
14 juni 2019 - 0:00 Nederlandse Junioren- en JeugdKampioenschappen lb dag 2 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion KNZB/ZV Nuenen Nationale wedstrijd
15 juni 2019 - 0:00 Nederlandse Junioren- JeugdKampioenschappen lb dag 3 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion KNZB/ZV Nuenen Nationale wedstrijd
16 juni 2019 - 0:00 Nederlandse Junioren- en JeugdKampioenschappen lb dag 4 Pieter van den Hoogenband Zwemstadion KNZB/ZV Nuenen Nationale wedstrijd
21 juni 2019 - 0:00 Open Nederlandse Kampioenschappen lb dag 1 Sportcomplex Amerena Amersfoort KNZB/ZPC Amersfoort Nationale wedstrijd
22 juni 2019 - 0:00 Amerena Minioren Sprint Festijn Sportcomplex Amerena Amersfoort KNZB/ZPC Amersfoort Nationale wedstrijd
22 juni 2019 - 0:00 Open Nederlandse Kampioenschappen lb dag 2 Sportcomplex Amerena Amersfoort KNZB/ZPC Amersfoort Nationale wedstrijd
23 juni 2019 - 0:00 Amerena Junioren Sprint Festijn Sportcomplex Amerena Amersfoort KNZB/ZPC Amersfoort Nationale wedstrijd
23 juni 2019 - 0:00 Open Nederlandse Kampioenschappen lb dag 3 Sportcomplex Amerena Amersfoort KNZB/ZPC Amersfoort Nationale wedstrijd
30 juni 2019 - 14:45 Speedo Jaargang Finale lb Sportboulevard Dordrecht MNC Dordrecht Nationale wedstrijd